Programajánló 10.22-10.28.

Október 22-28. között is válogattunk nektek egy csokorral a főváros által kínált tengernyi programból!

OKTÓBER 22.
Csütörtök

15:45
7. Skandináv Filmfesztivál

Art+ Cinema

17:00
Tesco Disco Original

Akvárium Klub

18:30
Orgonahangverseny Liszt Ferenc születésnapján

Belvárosi Plébániatemplom

19:00
Gangaray Dance Company: Agora II – bemutató

Nemzeti Táncszínház

19:00
Borbély László és Kiss Péter zongorakoncertje

Zeneakadémia

19:00
Rangos-esték: Kéri László

Spinoza Színház

19:30
Gyárfás Trio feat Pardi Hanna

IF Cafe Jazz Club

21:00
Lajkó Félix

Müpa

Gangaray Dance Company: Agora II – bemutató

OKTÓBER 23.
Péntek

13:00
Fedezd fel velünk Zsámbékot!
Városháza Park Hütte

14:00
Minikoncert a Múzeumban | Dolfin Benjámin és Szalai Lotti duója
Magyar Nemzeti Múzeum

18:00
Babra
Müpa

18:00
Aprés Ski – Normafa Síház Szülinapi Hétvége
Normafa Síház

18:45
Open Stage Poetry Reading
The Red Door

19:00
Prosectura 50 / 50
Dürer Kert

19:00
Átlépted a küszöbünk
Radnóti Tesla Labor

20:00
Open Mic Fridays
Lámpás

Babra

OKTÓBER 24.
Szombat

10:00
Raklap kiskert workshop
Capsul Farm

10:00
Cinemira Nemzetközi Gyerekfilm Fesztivál
Akvárium Klub

15:00
Vad Art – Tükörország / Mirrorland
Szimpla Kert

19:00
Dante: Pokol
FILC – Fischer Iván Lakásszínháza

19:00
Kiváló dolgozók – bemutató
Örkény István Színház

19:30
Rézeleje táncház
Pótkulcs

20:00
Lakatos Mónika WOMEX Életműdíj-átadás és Gálakoncert
Müpa

20:30
Skeemers
Akvárium Klub

Dante: Pokol

OKTÓBER 25.
Vasárnap

10:00
Miniszobrok nagy sétája
Erzsébetváros

11:00
Art Market Budapest 2020
Millenáris Park

14:00
Modális szintézis workshop iamyankkal
ASS Budapest

14:00
Tárlatvezetés: Dürer kora
Szépművészeti Múzeum

15:00
SZFE PuppeTrip
TRIP

19:00
Oláh Krisztián: Parallel Reflections
Zeneakadémia

19:30
Modern Art Orchestra: Kodály Reflections
Budapest Music Center

19:45
Vezetett meditáció és koncert
Madal Café

Oláh Krisztián (Fotó: Csányi István)

OKTÓBER 26.
Hétfő

18:00
Az Ősforrás és a gellérthegyi Alagút
Gellért Fürdő

19:00
Fonó Session: Ír Session
Fonó Budai Zeneház

19:00
Székely Csaba: Kutyaharapás
Szkéné Színház

19:00
A jegesmedvék etetése tilos
Bethlen Téri Színház

19:30
Bizarr tárgyak | Kondor Ádám szerzői estje
Budapest Music Center

19:30
Stummer Márton lemezbemutató
Óbudai Társaskör

20:00
Literárium – Fehér Boldizsár-est
Müpa

0-24
Budavári Legendák szabadtéri fotókiállítás
Várkert Bazár

Székely Csaba: Kutyaharapás

OKTÓBER 27.
Kedd

16:00
Középkori fegyvermustra | Múzeumok Őszi Fesztiválja
Magyar Nemzeti Múzeum

19:00
Jazz a Zeneakadémián – Rozsnyói Péter
Zeneakadémia

19:00
Gergye Krisztián Társulata: A test emlékezete
Nemzeti Táncszínház

19:00
Esernyős Kertmozi – Titkok és igazságok
Esernyős

19:00
Rendhagyó irodalomóra felnőtteknek / Horváth Kristóf “Színész Bob”
Nem adom fel Cafe & Bar

19:00
„Játsszuk azt, hogy meghaltunk” – Bodóczky István kiállítása
Artus Stúdió

19:30
Oláh Kálmán: Modern Renaissance
Müpa

19:30
Spanyol Filmhét 2020
Uránia Nemzeti Filmszínház

20:00
Nagy Emma Quintet: Low Frequency Oscillator – lemezbemutató
Opus Jazz Club

Nagy Emma Quintet

OKTÓBER 28.
Szerda

17:00
P.E.P
PaviloN

18:00
TÁP Színház // Szerb Antal: Utas és holdvilág
Trafó

18:30
Vissza a Feladónak – Bukowski est
TRIP

19:00
A Szél kapuja
Nemzeti Táncszínház

19:00
Halott Pénz
A38 Hajó

19:30
Haydn: Cecília-mise
Müpa

20:00
Bajkó zenekar
Fonó Budai Zeneház

20:00
Jazz Migration | No Sax No Clar, Kepler
Opus Jazz Club

Bajkó zenekar